Iranian Agriculture News Agency

هشدار باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین:

آقای روحانی که قرار است فرماندهی یک قرارگاه را بر عهده بگیرند نیاز به وزرای جوان و پویا دارند و این مسئله باید هرچه زودتر حل شود زیرا دوران ریاست جمهوری چهار سال بیشتر نیست.

آقای روحانی ریاست جمهوری چهار سال بیشتر نیست

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین اظهارکرد که احساس می شود که بعضی از مدیران و مسئولان خسته هستند

به گزارش ایسنا، محمدرضا باهنر پیش از ظهر امروز(یک شنبه) در نشست خبری سیزدهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به در پیش رو بودن هفته قوه قضاییه ادامه داد: در سال های اخیر با ورود قوه قضاییه به پیگیری پرونده های فساد و دانه درشت ها، بهتر از قبل عمل کرده و البته هنوز جا برای بهبود وضعیت این قوه هم وجود دارد و دیشب هم رئیس قوه قضاییه گزارش خوبی را از اقدامات این قوه ارائه کرد و امیدواریم که ایشان بتوانند شرایطی را برای برگزاری یک نشست باز خبری با ارباب جراید داشته باشند تا خدای ناکرده اینطور مطرح نشود که رئیس قوه قضاییه یک طرفه به قاضی رفته اند. 

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: احساس می شود که بعضی از مدیران و مسئولان خسته هستند و شاید اگر در شرایطی باشند که اوضاع پیرامونی به وفق آنان باشد مدیران خیلی خوبی هم باشند اما بهه هرحال به نظر می‌رسد که در حال حاضر برخی از آنان خسته هستند .

وی درباره جوان گرایی در کابینه گفت: در دنیا کنار رفتن وزیر کار غیر عادی نیست، الحمدالله در دولت آقای روحانی افراد مدیر، مدبر و دلسوز وجود دارد اما آقای روحانی که قرار است فرماندهی یک قرارگاه را بر عهده بگیرند نیاز به وزرای جوان و پویا دارند و این مسئله باید هرچه زودتر حل شود زیرا دوران ریاست جمهوری چهار سال بیشتر نیست.

وی درباره مطرح  شدن بحث  عدم کفایت رئیس جمهور گفت: اگر قرار باشد یک قرارگاهی را تأسیس کنیم اقتصادی است و نه نظامی که سیاستش هم مشخص است که اقتصاد مقاومتی است و نیاز این قرار گاه هم مشخص است که همان وحدت مقام های کشور و نیروهای سیاسی و اقتصادی است  که به ایران اسلامی چشم دوخته اند.معاون اول رئیس جمهور این قرارگاه را تاسیس کرده اند، زیر آب زدن و آجر از زیر پا کشیدن درست نیست.

وی با اشاره به جلسات رؤسا قوا گفت: خدا را شکر نوع جلسات سران قوا متفاوت شده و رئیس جمهور به طور دیگری رفتار می کنند، در گذشته قوا تقصیر ها را بر گردن یک دیگر می انداختند اما امروز متفاوت شده است و هر سه قوا با هم در تلاش هستند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید