Iranian Agriculture News Agency

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از واگذاری 44 هزار و 331 مترمربع از اراضی ملی این استان برای اجرای طرح‌های اقتصادی خبر داد.

واگذاری 44331 مترمربع از اراضی ملی استان سمنان برای اجرای طرح‌های اقتصادی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان، غلامرضا خراسانیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه کمیسیون طرح‌های کشاورزی برای 56 پرونده تصمیم‌گیری شده است.

وی گفت: در این جلسه تعداد 56 پرونده به دبیرخانه کمیسیون طرح‌های کشاورزی ارجاع و مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان افزود: صاحبان این پرونده‌ها متقاضیانی هستند که قصد اجرای طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری کشاورزی در اراضی ملی را دارند.

خراسانیان بیان کرد: در این جلسات از سوی اعضای کمیسیون با واگذاری اراضی ملی و مورد درخواست صاحبان 15 پرونده در سطح 44 هزار و 331 مترمربع موافقت شد.

وی یادآور شد: با نظر اعضای کمیسیون برای سایر پرونده‌ها تصمیماتی از قبیل تعیین اجاره، تمدید اجاره، تغییر طرح و تغییر نام تصمیم‌گیری شد.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: در کمیسیون طرح‌های کشاورزی زمین ملی به سرمایه‌گذاران برای اجرای طرح‌های اقتصادی کشاورزی اختصاص می‌یابد.

خراسانیان با اشاره به آمادگی مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان برای اختصاص اراضی ملی برای اجرای طرح‌های اقتصادی گفت: متقاضیان سرمایه‌گذاری ی‌توانند به سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان مراجعه کنند تا با شرایط اختصاص اراضی ملی برای راه‌اندازی طرح‌های اقتصادی آشنا شوند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید