Iranian Agriculture News Agency

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان سمنان گفت: نقدینگی مورد نیاز خرید بذور از سوی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی این استان تأمین شد.

تامین نقدینگی برای خرید بذور از صندوق حمایت توسعه بخش کشاورزی استان سمنان

به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان، محمد اکبری اظهار کرد: بذور مورد نیاز کشاورزان فصل تابستان از سوی اتحادیه تعاون روستایی شاهرود، سمنان و گرمسار خریداری شد.

وی خاطرنشان کرد: این بذور پس از انجام بوجاری، سم‌پاشی و کیسه گیری در بین کشاورزان گندمکار و جوکار استان سمنان توزیع شد.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان سمنان با اشاره به میزان بذور گندم و جو خریداری شده گفت: حدود 700 تن بذر گندم در شاهرود، 500 تن بذر گندم در گرمسار خریداری شد.

اکبری با اشاره به میزان بذر جو خریداری شده نیز گفت: در مجموع یک هزار و 40 تن بذر جو در استان سمنان برای توزیع بین کشاورزان خریداری شد.

وی با اشاره به نقش صندوق حمایت توسعه بخش کشاورزی استان سمنان در تأمین بذور مورد نیاز کشاورزان گفت: تأمین نقدینگی کل بذر جو و بخشی از منابع گندم (100 درصد بذر گندم شاهرود و بخشی از بذر گندم گرمسار) از سوی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان سمنان صورت گرفت.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان سمنان به میزان اعتبار صرف شده از سوی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی این استان برای خرید بذور گفت: در مجموع 40 میلیارد ریال برای خرید بذور صرف شد.

اکبری با اشاره به نقش حمایتی صندوق از کشاورزان گفت: این صندوق همواره آماده خدمت‌رسانی به بهره‌برداران بخش کشاورزی است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید