Iranian Agriculture News Agency

جهاد کشاورزی و بسیج سازندگی برای توسعه مناطق محروم مشارکت می‌کنند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: جهاد کشاورزی و بسیج سازندگی برای توسعه مناطق محروم مشارکت می‌کنند

پروژه‌های عمرانی جهاد کشاورزی استان سمنان برای اجرا به بسیج سازندگی واگذار می شود

به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان، سید حسن میرعماد در جلسه هماهنگی واگذاری پروژه‌های عمرانی جهاد کشاورزی به بسیج سازندگی استان سمنان اظهار داشت: بسیج سازندگی ظرفیت مناسبی برای انجام پروژه‌های مشارکتی در استان است.

وی با بیان اینکه توجه به مناطق محروم امری ضروری است افزود: هدف از واگذاری پروژه‌های عمرانی جهاد کشاورزی به بسیج سازندگی استان سمنان استفاده از این ظرفیت و توسعه مناطق محروم و روستایی است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه چندین پروژه آبی و قنات بعد از بررسی برای اجرا به بسیج سازندگی استان واگذار خواهد شد افزود: رسیدگی به قنوات در مناطق کم برخوردار باعث توسعه این مناطق و رونق مناطق روستایی خواهد شد.

میرعماد افزود: آماده همکاری با بسیج سازندگی برای برگزاری دوره آموزشی مقنیان و صدور مدارک معتبر به‌منظور احیای قنات‌ها از سوی خود مردم به‌ویژه در شرق استان سمنان هستیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان نیز در این جلسه با بیان اینکه این سازمان برای هرگونه همکاری با جهاد کشاورزی استان و انجام پروژه‌های عمرانی در مناطق محروم و روستایی آماده است؛ گفت: اولویت سازمان بسیج سازندگی استان سمنان انجام پروژه در مناطق روستایی و محروم است.

مهدی کاشفی با اشاره به انجام پروژه‌های مختلفی از سوی بسیج سازندگی استان سمنان افزود: سابقه این سازمان در انجام پروژه‌های عمرانی نشان‌دهنده کیفیت مطلوب انجام پروژه‌های عمرانی توسط بسیج سازندگی است.

وی با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی استان سمنان آماده برگزاری دوره آموزشی برای علاقه‌مندان به مغنی گری در استان است؛ تصریح کرد: با همکاری جهاد کشاورزی و برگزاری دوره آموزشی برای جوانان می‌توانیم کمک زیادی به احیا قنوات توسط جوانان در مناطق مختلف استان داشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید