Iranian Agriculture News Agency

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از توزیع بیش از سه هزار پرس غذای گرم و 350 بسته معیشتی و لوازم التحریر میان نیازمندان در قالب دومین مرحله ازمایش مواسات در این سازمان خبر داد.

توزیع سه‌هزار پرس غذای گرم و 350 بسته معیشتی و لوازم التحریر میان نیازمندان

به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله قربانیان در حاشیه پخت یک هزار و 300 پرس غذای گرم برای توزیع میان نیازمندان استان سمنان در مرکز این استان اظهار کرد: دومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی از سوی جهادگران استان سمنان در روز بیست و پنجم محرم امسال همزمان با روز شهادت امام زین العابدین (ع) با پخت 300 پرس غذای گرم برای توزیع در میان نیازمندان در شهرستان آرادان آغاز شد.

وی با اشاره به مشارکت گسترده جهادگران استان سمنان در اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه و مواسات و همدلی تصریح کرد: مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی با استقبال کم نظیر جهادگران استان سمنان در همه شهرستان های این استان در حال اجراست.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان افزود: در مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان درمجموع پخت بیش از سه‌هزار پرس غذای گرم، تهیه 250 بسته معیشتی و یکصد  بسته لوازم التحریر و توزیع آن میان محرومان هدفگذاری شده است.

حجت الاسلام و المسلمین قربانیان با اشاره به نحوه توزیع این کمک حامیان محرومان عنوان کرد: این کمک ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان میان محرومان در روستاهای سراسر این استان و نیز سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به استقبال کم نظیر کارکنان جهاد کشاورزی استان سمنان برای مشارکت در مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی تصریح کرد: همه هزینه‌های 1000 میلیون ریالی مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی در سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان باکسر داوطلبانه حقوق جهادگران این استان تامین شده است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید