Iranian Agriculture News Agency

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدی‌شهر گفت: 12 هزار و 16 مترمربع از اراضی ملی در منطقه فولاد محله شهرستان مهدی‌شهر با حکم دادگستری شهرستان مهدی‌شهر رفع تصرف شد.

بیش از 12000 مترمربع از اراضی ملی فولاد محله شهرستان مهدی‌شهر رفع تصرف شد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان، حمیدرضا عبدوس از خلع ید اراضی ملی در منطقه فولاد محله شهرستان مهدی‌شهر به مساحت 12 هزار و 16 مترمربع که از سوی افراد سودجو تصرف‌شده بود خبر داد و اظهار کرد: این رفع تصرف با حکم دادگستری شهرستان مهدی‌شهر انجام شد.

وی افزود: این رفع تصرف با حکم مقام قضایی و با همکاری نیروی انتظامی فولاد محله، با رعایت موازین شرعی و قانونی، خلع ید شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدی‌شهر برخورد با زمین‌خواری و رفع تصرف از اراضی ملی را در اولویت برنامه‌های اداره منابع طبیعی دانست و بر عزم راسخ دستگاه متبوع خود مبنی بر برخورد قاطع با متصرفین اراضی ملی و دولتی تأکید کرد.

عبدوس اضافه کرد: منابع طبیعی شهرستان مهدی‌شهر با توجه به وظایف اصلی و ذاتی خود، حفظ و حراست از اراضی ملی و منابع طبیعی را بر عهده دارد و با متخلفانی که قصد تخریب و کشت در اراضی ملی را داشته باشند، برخورد قانونی می‌شود.

وی اظهار کرد: دادگاه به‌عنوان حافظ حقوق عامه و مجری قانون همواره برخورد با زمین‌خواران و متجاوزان به انفال را سرلوحه کار خود قرار داده است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدی‌شهر گفت: تعدادی از افراد اقدام به تصرف و تخریب و شخم زدن این مراتع کرده بودند که با تلاش همکاران منابع طبیعی شهرستان مهدی‌شهر و ورود به‌موقع دستگاه قضایی، خلع ید و به عرصه ملی بازگشت.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید