Iranian Agriculture News Agency

حضور کاروان خدمت سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در روستاها

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از حضور کاروان خدمت جهاد کشاورزی در منطقه کرک و بهورد از روستاهای شهرستان گرمسار خبر داد.

حضور کاروان خدمت سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در روستاها

به گزارش خبرنگار ایانا در سمنان، محمدرضا قاسمی در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز «کاروان خدمت جهاد کشاورزی استان سمنان» به‌عنوان یکی از اقدامات ابتکاری این سازمان برای تسریع در احصا و رفع مشکلات مردم بیان کرد: در راستای سیاست‌های دولت و تأکیدات استاندار سمنان، برنامه‌ریزی برای حضور کاروان خدمت جهاد کشاورزی در بخش‌ها، دهستان‌ها و مناطق روستایی استان سمنان با حضور مدیران دستگاه‌های وابسته به بخش کشاورزی استان سمنان انجام شده است.

وی افزود: این جلسات و نشست‌ها در محل روستاها با حضور شوراها و عوامل مؤثر در مناطق روستایی در راستای رفع مشکلات و مسائل کشاورزان برگزار خواهد شد و مدیران دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی در سطوح استانی و شهرستانی برای حل مشکلات مردم به روستاها می‌روند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: با توجه به مشکلات احصا شده، مدیران مرتبط از دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی در استان سمنان با حضور در مناطق محروم در راستای ارائه خدمت به مردم گام برمی‌دارند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید