Iranian Agriculture News Agency

بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از پروژه‌های بخش آب و خاک روستای کرک

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از پروژه‌های بخش آب و خاک روستای کرک شهرستان گرمسار بازدید کرد.

بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از پروژه‌های بخش آب و خاک روستای کرک

به گزارش خبرنگار ایانا در سمنان، محمدرضا قاسمی امروز در قالب کاروان خدمت وارد روستای کرک شد و از نزدیک در جریان فرایند پروژه‌های در دست اجرا در حوزه آب‌وخاک و میزان هزینه انجام‌شده برای این پروژه‌ها  قرار گرفت.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های متعدد در حوزه آب‌وخاک در روستای کرک شهرستان گرمسار گفت: پروژه‌های مختلف احداث کانال انتقال آب و همچنین اجرا لوله پلی‌اتیلن و همچنین پروژه‌های احیا و مرمت قنات در این روستا انجام‌شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: از محل اعتبارات سال ۸۸ مقدار یک هزار و ۵۵۰ متر لوله پلی اتیلین در این روستا اجراشده است.

قاسمی با اشاره به اجرای کانال انتقال آب در روستای کرک شهرستان گرمسار گفت: از سال ۸۸ تا سال گذشته درمجموع سه هزار و ۴۸۱ متر لوله پلی‌اتیلن و یک هزار و ۲۱۱ متر کانال انتقال آب اجراشده است.

وی گفت: پروژه‌های احیا و مرمت قنات این روستا نیز از محل اعتبارات سال‌های ۱۳۹۳، ۱۳۹۶، ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ انجام‌شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خاطرنشان کرد:  تأمین اعتبار درباره باقی‌مانده پروژه احیا و مرمت قنات روستای کرک و همچنین تأمین اعتبار لازم برای احداث استخر ذخیره آب برای کل روستا و برخی از پروژه‌های پیشنهادی برای اجرا در روستای کرک گرمسار بود که در این سفر مطرح شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید