Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان و دبیر کارگروه تنظیم بازار استان گفت: امسال ۸۱۷ تن میوه شب عید شامل ۵۵۲ تن پرتقال و ۲۶۶ تن سیب برای ایام نوروز و شب عید در سطح استان و از روز ۲۴ اسفند در مراکز مشخص شده توزیع می‌شود.

۸۱۷ تن میوه شب عید در استان سمنان توزیع می‌شود

به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان، علی تشنه دل اظهار کرد: در آستانه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، طرح نظارتی ویژه نوروز و رمضان در سطح استان اجرا و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی افزود: بازدید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای و واحدهای صنفی عرضه‌کننده کالاهای اساسی به‌صورت روزانه و در قالب گشت‌های مشترک با همکاری دستگاه‌های زی ربط انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خاطرنشان کرد: طرح درج قیمت تولیدکننده در سه نوبت انجام شده است که در کاهش قیمت‌ها به‌ویژه در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای بسیار تأثیرگذار بوده است.

تشنه دل تصریح کرد: ثبات نسبی در قیمت گوشت مرغ و تخم‌مرغ در سطح استان مشاهده می‌شود و هیچ‌گونه کمبودی در خصوص توزیع این کالاها در سطح استان مشاهده نمی‌شود.

وی گفت: بازارچه‌های عرضه مستقیم کالاهای اساسی و میوه و تره‌بار در نقاط مختلف استان به‌منظور عرضه مستقیم کالا فعالیت می‌کنند و هم استانی‌ها می‌توانند کالاهای خود را بی‌واسطه از این مراکز تهیه کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید