Iranian Agriculture News Agency

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان از نحوه ی اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی نوروز و ماه مبارک رمضان در مرکز استان سمنان بازدید کرد.

بازدید سرزده مدیرکل دامپزشکی استان از اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان سعید خباز مسئول دفتر مدیرکل و روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان با اعلام این خبر افزود: با عنایت به اجرای طرح تشدید نظارتهای بهداشتی نوروز 1401 و همچنین ماه مبارک رمضان حمیدرضا حسینی مدیرکل دامپزشکی استان به صورت سرزده ضمن بازدید از مراکز عرضه تحت پوشش از نحوه اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی توسط کارشناسان مربوطه بازدید کرد.

وی در ادامه گفت: در این طرح کلیه مراکز عرضه شامل قصابی ها، مرغ و ماهی فروشی ها، کشتارگاه های دام و طیور، مراکز بسته بندی، قطعه بندی، رستوران ها، کبابی ها، سردخانه های استان و ... به صورت مرتب مورد رصد و پایش بازرسین بهداشتی دامپزشکی قرار می‌گیرد.

خباز افزود: در حاشیه این بازدید حسینی مدیرکل دامپزشکی استان ضمن اعلام استمرار بازدیدها و نظارتهای لازم توسط بازرسین دامپزشکی تا پایان ماه مبارک رمضان 1401 از شهروندان و هم استانی های عزیز درخواست کرد فرآورده های دامی مورد نیاز خود را از مراکز مجاز و معتبر تهیه و به تاریخ تولید، انقضاء و کد بهداشتی دامپزشکی محصول دقت کرده و از خرید محصولات فله و فاقد هویت خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلفات بهداشتی، مراتب را در اسرع وقت به اداره دامپزشکی شهرستان مربوطه و یا سامانه  اطلاع رسانی و پاسخگویی ۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان سمنان گزارش کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید