Iranian Agriculture News Agency

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: سه هزار و 779 هکتار از اراضی کشاورزی این استان در سامانه شمیم تثبیت شد.

تثبیت 3779 هکتار از اراضی کشاورزی استان سمنان در سامانه شمیم

به گزارش خبرنگار ایانا در استان سمنان، غلامرضا خراسانیان در جلسه صدور اسناد کشاورزی این استان اظهار کرد: با گذشته سه هفته از آغاز طرح صدور اسناد کشاورزی تا کنون 30 قطعه در سامانه ثبت اسناد تثبیت شده است.

وی افزود: در شهرستان شاهرود 2 قطعه به مساحت بیش از 801 هکتار تثبیت شده است.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خاطرنشان کرد: در شهرستان آرادان نیز 4 قطعه به مساحت بیش از 518 هکتار در سامانه ثبت اسناد تثبیت شده است.

خراسانیان با اشاره به اقدامات انجام شده برای تثبیت اراضی در سراسر استان سمنان گفت: در شهرستان میامی نیز 24 قطعه به مساحت حدود 2 هزار و 460 هکتار تثبیت شده است.

وی تصریح کرد: در مجموع از هفته اول تا هفته سوم 30 قطعه به مساحت 3 هزار و 779 هکتار تثبیت شده است.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خاطرنشان کرد: با تثبیت شدن اراضی در سامانه شمیم روند صدور اسناد اراضی تسریع می‌شود.

خراسانیان با اشاره به لزوم تثبیت مالکیت افراد و همچنین استفاده از سامانه شمیم افزود: برای صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی بهره‌برداران، ابتدا اختلاف موجود در محدوده اراضی مورد بهره‌برداری اشخاص و دولت حل‌وفصل و حدود اراضی ملی و غیر ملی تثبیت می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید