Iranian Agriculture News Agency

تاراسی با بیان اینکه تا پایان سالجاری بیش از ۵۵ تن گوشت مرغ منجمد به بازار استان زنجان تزریق می شود، اظهار داشت: طی چند هفته گذشته بیش از ۹۹ تن گوشت مرغ منجمد وارد بازار شده است. وی اظهار کرد: قیمت گوشت مرغ همچنان ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان خواهد بود.

۵۵ تن گوشت مرغ منجمد به بازار زنجان تزریق می‌شود

به گزارش خبرنگار ایانا در استان زنجان، جواد تاراسی رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان با بیان اینکه قیمت گوشت مرغ در استان تا پایان سال ثابت می ماند، اظهار کرد: قیمت گوشت مرغ همچنان ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان خواهد بود.

تاراسی با بیان اینکه تا پایان سالجاری بیش از ۵۵ تن گوشت مرغ منجمد به بازار استان زنجان تزریق می شود، اظهار داشت: طی چند هفته گذشته بیش از ۹۹ تن گوشت مرغ منجمد وارد بازار شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی زنجان با بیان اینکه در خصوص تامین گوشت قرمز در استان مشکلی نداریم، گفت: تولید گوشت قرمز هم در استان خوب است.

تاراسی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۰ تن گوشت مرغ منجمد موجود در انبار داریم، تاکید کرد: مردم نگرانی در خصوص گوشت مرغ نداشته باشند.

وی با بیان اینکه استان زنجان کمبودی در خصوص گوشت مرغ ندارد، گفت: سه برابر نیاز در داخل استان گوشت مرغ تولید می شود و در حال حاضر مرغ به وفور در بازار عرضه می شود و مرغداری ها همکاری خوبی با سازمان جهاد کشاورزی دارند.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید