Iranian Agriculture News Agency

با حضور وزیر جهاد کشاورزی؛

نمایشگاه کشاورزی قرقیزستان آغاز به کار کرد

نمایشگاه کشاورزی قرقیزستان در جریان سفر وزیر جهادکشاورزی کشورمان به بیشکک برای حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون‌ مشترک همکاری‌های ایران و قرقیزستان، کار خود را آغاز کرد.

نمایشگاه کشاورزی قرقیزستان آغاز به کار کرد
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی، محمدعلی نیکبخت در راس هیاتی متشکل از فعالان، تجار و بازرگانان بخش خصوصی و مدیران مسئول دولتی در سفری دو روزه به قرقیزستان رفته است؛ شرکت در سیزدهمین کمسیون مشترک همکاری‌های دو کشور، ملاقات با مقامات عالی بیشکک و هم‌اندیشی فعالان و بازرگانان در خصوص استفاده از ظرفیت‌های دو کشور برای ارتقای روابط تجاری، کشاورزی و اقتصادی از محورهای این سفر است.
 
بر اساس این گزارش، نمایشگاه کشاورزی قرقیزستان به مناسبت روز کشاورز در این کشور و همزمان با رویداد سیزدهمین اجلاس کمیسیون‌ مشترک همکاری‌های ایران و قرقیزستان با حضور وزیر جهادکشاورزی کشورمان، نخست وزیر و وزیر کشاورزی دولت بیشکک آغاز به کار کرده است.
 
گفتنی است؛ در این نمایشگاه توانمندی‌های کشاورزی قرقیزستان در معرض بازدید هیات ایرانی قرار می‌گیرد و فعالان و بازرگانان هر دو کشور برای معرفی ظرفیت‌های کشاورزی، بازرگانی و فنی و راه تبادل آن در جهت افزایش حجم مبادلات اقتصادی و سرمایه‌گذاری دیدار و گفتگو می‌کنند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید