Iranian Agriculture News Agency

برگزاری مراسم روز ملی و هفته دامپزشکی از ۱۴ تا ۲۰ مهر امسال

مراسم روز ملی و هفته دامپزشکی از ۱۴ تا ۲۰ مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم روز ملی و هفته دامپزشکی از ۱۴ تا ۲۰ مهر امسال

به گزارش ایانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مشاور سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: برنامه‌های سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت گرامیداشت روز ملی و هفته دامپزشکی از ۱۴ تا ۲۰ مهر  با شعار "دامپزشکی، یک قرن خدمت" است برپا خواهد شد.

امین اسدی افزود: هر روز این هفته با یک اسم و ماموریت از سوی سازمان دامپزشکی کشور، مشخص شده است.

وی درباره اسامی مربوط به روزشمار هفته دامپزشکی گفت: ۱۴ مهر- با عنوان دامپزشکی در خدمت رشد تولید ملی، ۱۵ مهر - دامپزشکی، سلامت غذا از مزرعه تا سفره، ۱۶ مهر- دامپزشکی، خدمت‌رسانی در مناطق روستایی و عشایری، ۱۷ مهر- دامپزشکی در خدمت بهداشت عمومی و توسعه پایدار، ۱۸ مهر- دامپزشکی، آموزش و پژوهش، ۱۹ مهر - دامپزشکی، خدمات و فناوری‌های نوین، ۲۰ مهر - دامپزشکی، اخلاق حرفه‌ای و حقوق حیوانات از سوی سازمان دامپزشکی کشور نامگذاری شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور با بیان این که در هفته دامپزشکی سرپرست، معاونین و مدیران عالی سازمان دامپزشکی کشور با مراجع تقلید دیدار خواهند کرد، گفت: در این دیدار نقش‌ها، ماموریت‌ها، وظایف و دستاوردهای سازمان دامپزشکی کشور تببین و به سمع مراجع و علما معظم می‌رسد.

وی از برگزاری یک همایش ملی با همکاری نظام دامپزشکی استان تهران در روز ۱۵ مهر در سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی با حضور مقامات لشگری و کشوری خبر داد و خاطرنشان کرد: در این همایش ضمن ارائه خدمات دامپزشکی، مخاطبان خاص ما در کنار مسئولان کشوری و لشکری حضور خواهند داشت.

اسدی همچنین دیدار سرپرست سازمان دامپزشکی کشور با خانواده معزز شهدا، مقامات عالی‌رتبه کشور، روسای قوا و مسئولان وزارت کشور را از دیگر برنامه‌های سازمان در هفته دامپزشکی برشمرد و گفت: این دیدارها به منظور بهره‌مندی از حمایت‌های آنان برای پیشبرد اهداف سازمان دامپزشکی انجام می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید