Iranian Agriculture News Agency

امیری‌زاده:

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری هدفمند در بخش کشاورزی از تشکیل کار گروهی برای هدایت و حمایت سرمایه گذاران در سازمان خبر داد.

لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری هدفمند در بخش کشاورزی خوزستان

به گزارش خبرنگار ایانا در خوزستان، جواد سلطانی کاظمی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در کارگروه فنی و سرمایه‌گذاری بخش کشاورزی گفت: سرمایه‌گذاری موتور محرکه هر بخش اقتصادی و به خصوص کشاورزی است که به صورت خرد، متوسط و کلان صورت می گیرد.

وی افزود: با تدابیر ریاست سازمان کار گروهی متشکل از سازمان جهاد کشاورزی و ادارات کل موثر در زمینه سرمایه گذاری جهت حل مشکلات سرمایه گذاران تشکیل شد.

سلطانی کاظمی در ادامه تصریح کرد: هدف از تشکیل این کار گروه سهولت و کمک به سرمایه‌گذار در جهت پیاده کردن اهداف در بخش کشاورزی است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از وجود کمیته هایی برای تدوین برنامه‌های شهرستانی جهت هدفمند کردن این فعالیت‌ها خبر داد و اضافه کرد: پس از بررسی شهرستان‌ها، شهرستان اندیمشک دارای ۵۲ پروژه با اعتبار یک هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان با اشتغال ۷ هزار و ۶۸۰ نفر ،شوش ۳۹ پروژه با اعتبار ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان وبا اشتغالزایی ۸ هزار و ۵۷۰ نفر ،گتوند یک هزار و ۴۲ پروژه با یک هزار و 100 میلیارد تومان اعتبار و با اشتغالزایی ۶ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان و هندیجان ۲۲ پروژه با ۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار و با اشتغالزایی ۶هزار و ۲۵۰ نفر برای سرمایه‌گذاری است.

وی تصریح کرد: در نتیجه این پروژه‌ها تولیدات دامی ۲۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد و به موازنه تولید و مصرف خواهیم رسید.

خدارحم امیری زاده رئیس سازمان جهاد کشاورزی نیز در این جلسه گفت: سرمایه گذاری باید هدایت شده باشد و این کار گروه برای هدایت و حمایت سرمایه گذاران تشکیل شده است.

خدارحم امیری زاده افزود: کشاورزی عرصه وسیعی است که تشنه و منتظر سرمایه گذاری است و در کوتاه و بلند مدت نتایج خوبی را به دنبال خواهد داشت البته سرمایه گذار نیز خود باید جدی و پای کار باشد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید