Iranian Agriculture News Agency

معاون بهبود تولیدات گیاهی:

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن اشاره به 19 هزار و 425 دستگاه تراکتور و 372 کمباین موجود در استان که مشمول طرح پلاک‌گذاری هستند اظهار کرد: از این میزان در مجموع تا کنون 15 هزار و 977 دستگاه از ماشین‌آلات کشاورزی در استان خوزستان پلاک‌گذاری شده‌اند.

پلاک‌گذاری 15 هزار و 977 دستگاه از ماشین‌آلات کشاورزی در خوزستان

به گزارش خبرنگار ایانا در استان خوزستان، محمد قاسمی‌نژاد معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: طبق آخرین برآوردهای آماری سازمان، از مجموع 19 هزار و 425 دستگاه تراکتور و 372 کمباین که مشمول طرح پلاک‌گذاری هستند، از ابتدای اجرای طرح تا کنون تعداد 15 هزار و 852 دستگاه تراکتور و 107 کمباین موفق به دریافت پلاک و برگ سبز شذه‌اند که با توجه به حذف شرط سنی ماشینهای کشاورزی در سال جاری جهت پلاک‌گذاری، دامنه شمول این طرح افزایش چشمگیری داشته است.

وی در ادامه افزود: تعداد پرونده‌های ارسالی به پلیس راهور تا تاریخ 25 اسفند ماه 98 نسبت به آمار پایان سال 97 حدود 100 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

قاسمی‌نژاد همچنین خاطرنشان کرد: میزان رشد پلاک‌گذاری نیز در سال جاری رقمی معادل 100 درصد را نسبت به مدت مشابه در سال‌های اخیر از زمان شروع اجرای طرح تا پایان سال 97 را نشان می‌دهد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید