Iranian Agriculture News Agency

پلمب کشتارگاه دام شهرداری ماهشهر

معاون اداره دامپزشکی شهرستان بندر ماهشهر گفت: کشتارگاه دام شهرداری بندر ماهشهر به دلیل عدم رعایت ضوابط بهداشتی با دستور مقام قضایی پلمب شد.

پلمب کشتارگاه دام شهرداری ماهشهر

به گزارش خبرنگار ایانا در خوزستان، محمدرضا غلامی بیان کرد: با توجه به ضرورت کنترل و نظارت بهداشتی بر مراکز تولید و عرضه فرآورده‌های خام دامی و حفظ سلامت مصرف کنندگان، با دستور مقام قضایی کشتارگاه دام شهرداری بندر ماهشهر پلمب شد.

وی توضیح داد: در راستای انجام نظارت‌های بهداشتی بر کشتار دام در کشتارگاه سنتی دام شهرستان و بازدیدهای مکرر انجام گرفته توسط بازرسان اداره دامپزشکی از کشتارگاه دام شهرداری بندر ماهشهر، این کشتارگاه به دلیل عدم رعایت ضوابط و شرایط بهداشتی با دستور مقام قضایی و با همکاری واحد اماکن فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر تا زمان رفع نقص از سوی شهرداری بندر ماهشهر و پیمانکار پلمب و پیمانکار واحد مربوطه به مراجع قضایی معرفی شد.

غلامی اضافه کرد: طی جلسات متعدد با پیمانکار کشتارگاه سنتی دام شهرداری ماهشهر و بیان نواقص بهداشتی از سوی اداره دامپزشکی شهرستان  متاسفانه هیچ‌گونه همکاری در خصوص رفع نواقص انجام نشد.

وی با اشاره به اینکه نظارت بر بهداشت و حفظ سلامت عمومی مردم خط قرمز دامپزشکی است و در این حوزه از موازین خود کوتاه نمی‌آییم، خاطرنشان کرد: در حوزه سلامت مردم و شهروندان با کسی مماشات نداریم و با افراد خاطی که با رفتارها و اقدامات مخاطره آمیز بهداشت عمومی و سلامت شهروندان را تهدید کنند، برخورد قانونی می‌شود.

 

خبرنگار: حدیث چاروسایی

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید