Iranian Agriculture News Agency

بیش از سه هزار تن کالای اساسی آماده توزیع در ماه مبارک رمضان و ایام نوروز

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: با توجه به تقارن عید نوروز و ماه رمضان، در راستای تنظیم بازار بیش از یک هزار و ۹۰۱ تن برنج و هزار و ۲۸۰ تن شکر برای توزیع در این ایام اختصاص داده شده است.

بیش از سه هزار تن کالای اساسی آماده توزیع در ماه مبارک رمضان و ایام نوروز

به گزارش خبرنگار ایانا در خوزستان، امید جهان نژادیان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بیان کرد: توزیع کالاهای اساسی از انبارها و مراکز ذخیره سازی استاندارد میان عاملین مجاز توزیع و فروشگاه‌های زنجیره‌ای آغاز شده و به‌صورت مستمر تا پایان ماه مبارک رمضان و ایام نوروز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در راستای تنظیم بازار ماه ضیافت الهی و ایام پایانی سال بیش از یک هزار و ۹۰۱ تن برنج هندی دانه بلند و یک هزار و ۲۸۰ تن شکر در حال توزیع است و در خصوص تأمین کالاهای اساسی در این بازه زمانی هیچ مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به اهمیت تأمین امنیت غذایی استان و جلوگیری از هرگونه التهاب قیمت کالاهای اساسی افزود: کارکنان این اداره کل در ایام تعطیل نوروز به‌صورت کشیک مستمر آمادگی دارند برنج و شکر مورد نیاز بازار را در اختیار عاملین مجاز توزیع قرار دهند.

جهان نژادیان خاطرنشان کرد: برنج‌های هندی دانه بلند در کیسه‌های ۱۰ کیلویی و به ازای هر کیلوگرم ۳۳ هزار تومان و شکر نیز ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان در اختیار عامیلن مجاز توزیع قرار خواهد گرفت.

 

خبرنگار: ندا خاکی زاده

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید