Iranian Agriculture News Agency

توزیع ۱۴ هزار تن برنج و شکر در خوزستان

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۹ هزار تن برنج و ۵ هزار تن شکر در سطح استان توزیع شده است.

توزیع ۱۴ هزار تن برنج و شکر در خوزستان

 به گزارش خبرنگار ایانا در خوزستان، امید جهان نژادیان با بیان این مطلب که توزیع اقلام مورد نیاز مردم با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از التهاب بی‌رویه قیمت‌ها است، گفت: توزیع کالا‌های اساسی از ابتدای سال جاری تا کنون به‌صورت مستمر ادامه داشته و در خصوص تامین این کالا‌ها تا پایان سال برنامه‌ریزی لازم انجام شده است.

وی ادامه داد: بیش از ۹ هزار تن برنج هندی دانه بلند و پنج هزار و ۱۶۰ تن شکر با محوریت سازمان جهاد کشاورزی از ابتدای سال جاری تا کنون در اختیار فروشگاه‌های زنجیره‌ای و عاملان مجاز توزیع قرار گرفت است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان در ادامه با اشاره به این که تمهیدات لازم جهت تامین برنج و شکر ماه ضیافت الهی و نوروز سال آینده انجام شده، گفت: در خصوص تامین کالا‌های اساسی ایام پیش رو هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.

جهان نژادیان در پایان با اشاره به قیمت برنج و شکر تحویل داده شده به عاملان مجاز خاطرنشان کرد: قیمت هر کیلوگرم برنج هندی دانه بلند ۳۳ هزار تومان و هر کیلوگرم شکر نیز با قیمت ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان در استان توزیع می‌شود.

 

خبرنگار: ندا خاکی زاده

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید