Iranian Agriculture News Agency

برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی روستایی و عشایری در استان خوزستان

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان گفت: بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی روستایی و عشایری ویژه رده سنی نوجوانان و بزرگسالان، پنج‌شنبه 19 بهمن‌ماه در خوزستان برگزار می‌شود.

برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی روستایی و عشایری در استان خوزستان

به گزارش خبرنگار ایانا در خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالامیر رجب پور مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن اعلام این خبر، بیان کرد: بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی روستایی و عشایری (مرحله مقدماتی) در دو بخش برادران و خواهران ویژه رده سنی نوجوانان و بزرگسالان در استان برگزار خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که این دوره از مسابقات پنج‌شنبه 19 بهمن‌ماه در سالن آمفی تئاتر شهید فریدنیا سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان برگزار خواهد شد، افزود: بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی روستایی و عشایری به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور 110 نفر از قاریان اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین رجب پور با بیان اینکه اجرای این مسابقات یک روزه خواهد بود، خاطرنشان کرد: نفرات برگزیده در مرحله مقدماتی ضمن دریافت جوایز به مسابقات منطقه‌ای و کشوری اعزام خواهند شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید