Iranian Agriculture News Agency

با توجه به افزایش قیمت مرغ در چند هفته اخیر در خراسان شمالی، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان به همراه معاون بهبود تولیدات دامی و فرماندار بجنورد به منظور جلوگیری از خام فروشی و توزیع مناسب سبوس و کنستانتره تولیدی کارخانجات خوراک دام و طیور با قیمت مصوب در سطح استان، از کارخانه خوراک دام سبزدانه بهاران اترک شهرستان بجنورد در شهرک صنعتی بیدک و روند توزیع نهاده ها بازدید کرد.

بازدید رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از کارخانه خوراک دام بجنورد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان خراسان شمالی، عبداله یوسفی ضمن عرض تبریک وخداقوت به مدیریت و پرسنل زحمتکش این کارخانه بخاطر رسیدن به بالاترین ظرفیت تولید در اولین سال تولید گفت: سرمنشا سلامت محصولات خام دامی و مواد غذایی، تولیدات با کیفیت کارخانجات تولید خوراک دام و طیور تحت نظارتهای دامپزشکی است.

 وی لزوم دقت نظر در کنترل و نظارت بر اینگونه مراکز را از ضروریات دانست واضافه کرد: امنیت غذای سالم در گرو زحمات پرسنل پرتلاش کارخانجات تولید خوراک دام و طیور است.

در پایان این بازدید براساس دستور ریاست سازمان در راستای ساماندهی قیمت سبوس گندم و کنستانتره تولیدی برای دامداران، مرغداران  و تولیدکنندگان استان و قطع زنجیره سودجویی واسطه ها و دلالان، بازدید مستمر از کارخانجات و واحدهای تولیدی در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید