Iranian Agriculture News Agency

سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه ای صادر کرد. دراین بیانیه آمده است:

بیانیه سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

بسمه تعالی

سوم خرداد یادآور حماسه سازیها و ایثارگریهای رزمندگان جان بر کفی است که در راه دفاع از کیان نظام اسلام از جان و مال خود گذشتند.

خرمشهر شهری که مظلومیت بزرگ مردانی را در سینه دارد که مفاهیمی چون ایثار ،جهاد، شهامت و... را به بالاترین مرتبه خود رساندند و با اتکال به خداوند بزرگ پیروزی خون بر شمشیر را محقق ساختند.

حماسه آزادسازی خرمشهر درس بزرگ مقاومت و ایستادگی یک ملّت مصمّم محسوب می‌شود که در تاریخ ثبت شده است و عملیات افتخار آفرین بیت المقدس و فتح الفتوح آزادسازی خرمشهر قهرمان، از نقاط عطف دفاع مقدس هشت ساله ملت ایران است که برای همیشه بر تارک تاریخ میهن اسلامی می درخشد و منشاء عزت ،عظمت و بالندگی مردمان این سرزمین و هوشمندی و هوشیاری آنان برابر توطئه ها و نقشه های جبهه دشمنان انقلاب و نظام اسلامی خواهد بود.

سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به تمامی رزمندگان اسلام و ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و بر حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید دارد.

روابط عمومی و اداره امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید