Iranian Agriculture News Agency

نشست کارگروه سلامت اداری با موضوع بررسی گلوگاههای مسئله خیز در نهاده های دامی با حضور اعضا در سالن جلسات جهاد کشاورزی خراسان رضوی تشکیل شد.

با فرصت طلبان در حوزه نهاده ها برخورد قاطع خواهد شد

به گزارش خبرنگار ایانا در خراسان رضوی، رییس سازمان جهاد کشاورزی با بیان این مطلب گفت:تخلفاتی که در شهرستانها انجام میگیرد باید سریعا به تعزیرات اطلاع داده شود تا پیگیری های لازم انجام گیرد.

محمد رضا اورانی اظهار داشت: باید با کسی که تخلف کرد برخورد نماییم و فرایندها را به خاطر چند خلاف پیچیده ننماییم. وی افزود: راه درست است بعضی ها سوء استفاده میکنند که باید برخورد جدی انجام گیرد.

این مقام مسئول با اشاره به هویت گذاری دامها در استان گفت: از یازده میلیون دامی که سطح کشور در گاوداریهای سنتی پلاک گذاری شده است یک میلیون و هفتصد هزار پلاک مربوط به خراسان رضوی است که نشان دهنده هماهنگی معاونت تولیدات دامی با دامپزشکی و بیمه بوده است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی به توزیع نهاده ها اشاره کرد و خاطر نشان شد: نهاده ای که وارد میشود باید با رویت دامپزشک پلمپ شود و در هنگام تحویل و تخلیه نیز به رویت دامپزشک برسد. وی افزود: درحالیکه فقط محموله های شرکت پشتیبانی امور دام این مراحل را طی می نمایند.

وی از همکاران معاونت تولیدات دامی خواست تا کل محموله ها مغایرت گیری شود و آنها با حضور در شهرستانها نظارت میدانی مستمر داشته باشند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید