Iranian Agriculture News Agency

غلامرضا قوسی صبح امروز گفت: با عنایت به گزارش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی در جشنواره شهید رجایی سال 97 درگروه زیربنایی و تولیدی استان مقام نخست را کسب کرد. در بین 49 دستگاه اجرایی استان شد.

کسب مقام نخست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در گروه زیربنایی و تولیدی استان

به گزارش خبرنگار ایانا در خراسان جنوبی، رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی افزود: همچنین این سازمان ارزیابی در شاخص های اختصاصی و عمومی، حائز رتبه دوم کسب رتبه دوم استان شده است که این مقام در راستای ارزیابی دستگاه های اجرایی استان در سال 97 مبنی بر اظهار رضایت از عملکرد سازمان در ارتباط با خدمت رسانی مطلوب به بهره برداران کشاورزی استان صورت گرفته است.

قوسی به کمبود نیروی انسانی اشاره کرد و عنوان کرد: همکاران پر تلاش سازمان با بهره گیری از تخصص، خرد جمعی و پشتکار خود کارهای بزرگی که بر عهده آن ها می باشد را با نهایت دقت و ظرافت انجام می دهند.

وی بیان کرد: این ارزیابی ها به افزایش بهره ورری و خدمت به جامعه هدف کمک شایانی می کند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار داشت: کسب این موفقیت را حاصل عملکرد مطلوب، شایسته و موثر همه همکاران عزیزم می دانم که به صورت شبانه روزی در راستای اهداف سازمانی و خدمت به جامعه بزرگ کشاورزی تلاش بی وقفه می نمایند 

لازم به ذکر است که در عملکرد دستگاه های اجرایی، شاخص های مختلفی مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد که در نهایت بر اساس نتیجه بدست آمده، برترین ها مشخص می گردد که در سال 97 سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، توانست حائز این عناوین گردد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید