Iranian Agriculture News Agency

صدور بیش از 17 هزار فقره حواله الکترونیکی کود‌های شیمیایی یارانه‌ای

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تا پایان تیر ماه بیش از 17 هزار و 56 فقره حواله الکترونیکی توزیع کودشیمیایی یارانه‌ای صادر شده است.

صدور بیش از 17 هزار فقره حواله الکترونیکی کود‌های شیمیایی یارانه‌ای

به گزارش خبرنگار ایانا در خراسان جنوبی، احمد احمدنژاد با بیان اینکه سامانه پایش کودی به سامانه جامع پهنه‌بندی و مدیریت داده‌های کشاورزی متصل است، بیان کرد: تخصیص کود تنها به کشاورزان و بر اساس اطلاعات ثبت شده درسامانه جامع پهنه‌بندی انجام و از این طریق امکان رصد و کنترل سریع و به روز نوع کود، مقدار و افراد تحویل گیرنده فراهم می‌شود.

وی توضیح داد: از ابتدای امسال تا پایان تیر ماه چهار هزار و541 تن انواع کود شیمیایی در استان خراسان جنوبی توزیع شده است.

احمدنژاد افزود: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مسئولیت تامین، تدارک و توزیع نهاده‌های کشاورزی به خصوص انواع کود‌های شیمیایی را بر عهده‌دار دارد و با تمام توان در حال ارسال و توزیع انواع کود‌های شیمیایی به سراسر نقاط استان است تا این نهاده مهم به‌موقع در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: با توجه به اینکه کود‌های شیمایی موجود در انبار استان قبل از توزیع آزمایش و آنالیز می‌شود کشاورزان می‌توانند با اطمینان کامل از این کود‌ها که با برند شرکت خدمات حمایتی کشاورزی عرضه می‌شود استفاده کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید