Iranian Agriculture News Agency

تجلیل از 57 قهرمان تولید بخش کشاورزی خراسان جنوبی

تجلیل از 57 قهرمان تولید بخش کشاورزی خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار ایانا در خراسان جنوبی، مهدی جعفری در مراسم تجلیل از قهرمانان تولید بخش کشاورزی استان که با حضور خانواده بزرگ جهاد کشاورزی در فرهنگسرای بیرجند برگزار شد، بیان کرد: خانواده جهاد کشاورزی استان ۳۹ شهید تقدیم نظام اسلامی و انقلاب کرده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سال گذشته برکات و نعمات فراوانی در پی سفر رئیس‌جمهور به خراسان جنوبی حاصل‌شده است، گفت: در هفته جهاد کشاورزی با حضور استاندار و معاونان استاندار در ۱۰ شهرستان استان ۱۵۷ پروژه بااعتبار ۲۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

جعفری بابیان اینکه این تعداد طرح ازنظر تعداد ۴۵ درصد و نظر حجم اعتبارات ۱۸۳ درصد رشد دارد، افزود: در سال گذشته افزایش ۴۶۰ درصدی تسهیلات پرداختی بخش کشاورزی خراسان جنوبی به مبلغ هزار میلیارد تومان داشته‌ایم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی افزود: این پروژه‌ها در مقایسه با قبل از دولت سیزدهم ازنظر تعداد ۴۵ درصد و به لحاظ اعتبارات ۱۸۳ درصد رشد دارد.

هم‌زمان با روز جهاد کشاورزی در این آیین با حضور استاندار خراسان جنوبی از 57 نفر از فعالان تولید بخش کشاورزی استان با اهدای نشان تجلیل شد.

TajlilGhareman02

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید