Iranian Agriculture News Agency

آیین تجلیل از مدیریتهای برتر، در دومین روز از دورۀ آموزشی مدیران امور اراضی سراسر کشور برگزار شد و مدیران برگزیدۀ هر شاخص، از رئیس سازمان امور اراضی تقدیرنامه دریافت کردند.

مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی  برتر کشور شد

به گزارش ایانا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور اراضی کشور، براساس ارزیابی عملکرد مدیریت های امور اراضی سراسر کشور در سال ۱۴۰۰ در سه شاخص «حفاظت از اراضی کشاورزی»، «واگذاری و توسعه اراضی کشاورزی» و «تثبیت مالکیت و ساماندهی اراضی»، استان خراسان جنوبی رتبۀ نخست مجموع سه رشته را به دست آورد و مدیریت امور اراضی برتر کشور شد. استانهای زنجان و خراسان شمالی به ترتیب دوم و سوم شدند.

براین‌اساس، در شاخص «حفاظت از اراضی کشاورزی» استان تهران حائز رتبه نخست شد و اصفهان به مقام دوم دست یافت. همچنین استانهای زنجان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و البرز رتبه سوم را کسب کردند.

در شاخص «تثبیت مالکیت و ساماندهی اراضی» نیز استانهای خراسان جنوبی و زنجان به ترتیب به مقامهای اول و دوم رسیدند و استانهای اردبیل، خراسان شمالی و آذربایجان غربی هم در جایگاه سوم قرار گرفتند.

براساس این گزارش، در شاخص «واگذاری و توسعه اراضی کشاورزی» نیز استان خراسان جنوبی به مقام اول دست یافت و استان یزد دوم شد. جایگاه سوم نیز به استانهای چهارمحال و بختیاری، کردستان و هرمزگان رسید. کسب این افتخار را به ریاست سازمان و مدیران و کارمندان مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی تبریک می گوییم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید