Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهادکشاورزی شهرستان بیرجند به پرونده های تشکیل شده توسط همیاران بازار اشاره کرد و افزود،گفت: تاکنون از 43 بازرسی انجام شده از نانوایی های سطح شهر 12 پرونده تخلف ثبت شده که ارزش ریالی این پرونده تخلف ثبت شده که ارزش ریالی این پرونده ها 28000000 است.

برگزاری کارگروه تخصصی آرد ونان دربیرجند

به گزارش خبرنگار ایانا در خراسان جنوبی، غلامرضا وارسته با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و عید باستانی بیان کرد: کارگروه تخصصی آرد و نان دربیرجند به صورت هر هفته یکشنبه ها تشکیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در بحث نظارت و بازرسی از نانوایی ها توجه کامل صورت می گیرد، عنوان کرد:  بازرسی های صورت گرفته از سوی جهاد کشاورزی از صنف نانوایی هابه بهترین شیوه انجام می شود.

مدیرجهادکشاورزی بیرجند با بیان اینکه باید به یارانه نانوایی ها توجه داشته باشیم، عنوان کرد: باید دور ریز نان کمتر شود تا شاهد کمتر شدن فسادها در این صنف باشیم.

 وارسته با اشاره به بازرسی های انجام شده گفت: مردم را باید امین خودمان داشته باشیم که ثمره خوبی داشته که باید در جهت خدمت به مردم باید همسو باشیم.

وی با تاکید براینکه گلایه مندی هایی از سوی مردم از نانوایی ها زیاد هست، ادامه داد:  انتظار ما از دستگاه های ذیربط ایت است  که همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید