Iranian Agriculture News Agency

در پی زمین‌لرزه‌های پیاپی

در پی زمین‌لرزه‌های پیاپی در دزفول رئیس ستاد بحران این شهرستان گفت: ستاد بحران دزفول فعال بوده و تمهیدات لازم برای امدادرسانی در حوادث احتمالی ناشی از زلزله اتخاذ شده است.

ستاد بحران دزفول به آماده‌باش کامل درآمد

2  زمین‌لرزه با شدت 4،1 و 4،2 ریشتر در ساعات 6:9 دقیقه و 9:15 دقیقه روز یکشنبه 6 خرداد شهر میانرود از توابع دزفول را لرزاند. این زمین‌لرزه‌ها در نقاط مختلف شهرستان دزفول و نیز شهرستان شوش احساس شده و موجب نگرانی شهروندان شدند.

امیر عیسی‌زاده با بیان این‌که در روزهای اخیر زمین‌لرزه‌های متعددی با شدت‌های مختلف در شهرهای دزفول، شوشتر، شوش، گوریه و میان‌رود ثبت شده که موجب نگرانی شهروندان شده‌اند، افزود: ستاد بحران شهرستان دزفول فعال بوده و دستگاه‌های امدادی عضو این ستاد آمادگی لازم برای کمک‌رسانی در حوادث احتمالی ناشی از زمین‌لرزه را دارند.

رئیس ستاد بحران دزفول همچنین به شهروندان توصیه کرد منازل خود را در مقابل حوادث بیمه و مقاوم‌سازی کنند.

نصرالله فخر مجدیان بخشدار مرکزی دزفول نیز گفت: تاکنون خسارتی ناشی از زمین‌لرزه در شهر میانرود و روستاهای این بخش دریافت نشده است .

سید مهدی چلوی بخشدار چغامیش دزفول نیز گفت: این بخش برای امدادرسانی در حوادث احتمالی ناشی از زلزله نیازمند خودروهای امدادی است.

از چهارم تا صبح روز ششم خرداد 18 زمین‌لرزه با شدت‌های بین 2 تا 4،2 ریشتر در شهرهای میان‌رود، دزفول، شوش، شوشتر و گوریه خوزستان ثبت شده است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید