Iranian Agriculture News Agency

با برگزاری آزمون‌های تخصصی اتفاق می‌افتد

سازمان حفاظت محیط‌زیست 200 نفر از افراد واجد شرایط را در این سازمان استخدام پیمانی می‌کند.

فراخوان جذب استخدام پیمانی در سازمان حفاظت محیط‌زیست

سازمان حفاظت محیط‌زیست برای تامین نیروی انسانی خود از طریق آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال 1397، 200 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا به‌صورت پیمانی در کلیه استان‌ها جذب می‌کند.

به گزارش ایانا سازمان حفاظت محیط‌زیست برای تأمین نیروی انسانی خود بر اساس مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به‌کارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی تعداد 200 نفر از افراد واجد شرایط که در سایت سازمان سنجش اعلام شده است را از طریق آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.

بنا بر این گزارش، متقاضیان ثبت‌نام در پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال 1397 برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً به‌صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند.

ثبت‌نام آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال 1397 از روز یک‌شنبه مورخ 23 اردیبهشت‌ماه 97 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 31 اردیبهشت‌ماه 97 پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه داوطلبان دقت کنند که این تاریخ به‌هیچ‌عنوان تمدید نخواهد شد و به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ مذکور برای ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود به‌هیچ‌وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لازم به توضیح است آزمون مذکور در تاریخ 15 تیرماه 97 برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست (پام)، گفتنی است، کلیه اطلاعات مربوط به آزمون استخدامی شامل موارد آزمون، مدارک تحصیلی مشمول هر شغل و اطلاعات مربوط به شرایط سنی و... در دفترچه پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال 1397 اعلام شده است./

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید