Iranian Agriculture News Agency

در پی تعامل و هم‌افزایی فعالان زعفران کشور صورت گرفت؛

در پی ایجاد تعامل و هم‌افزایی میان فعالان و تأثیرگذاران زعفران کشور توسط سازمان اوسک، کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی با اهدای لوحی از مدیر طرح سازمان جهانی OSEC از خدمات ارزنده و اقدامات انجام شده وی توسط این سازمان در جهت صیانت از ارزش زعفران ایرانی و تلاش برای ارتقاء جایگاه این محصول استراتژیک در جهان تقدیر کرد.

تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از مجری طرح اوسک (OSEC)

به گزارش ایانا، متن این تقدیرنامه به شرح ذیل است:

جناب آقای سید احسان مصطفوی

مجری طرح سازمان بین‌المللی مدیریت تولید و صادرات زعفران OSEC

سلام‌علیکم

انقلاب اسلامی در مسیر بالندگی خود نیازمند طرح ایده‌های هوشمندانه و خلاقانه جوانان خوش‌فکر، متعهد و دلسوزی است که پا در میدان نهاده و آماده کارهای بزرگ هستند. آنچه امروز در پرتو تلاش و مجاهدت شما در راستای تعالی زنجیره ارزش زعفران، با ارائه طرح سازمان بین‌المللی مدیریت تولید و صادرات زعفران تحت عنوانOSEC  ارائه شده است، پایه‌های اولیه و مستحکمی است برای گسترش روزافزون بازارهای هدف و رشد صادرات غیرنفتی که آثار پربهای آن در آینده بهتر کشور، پدیدار و نمودار خواهد گشت.

ضمن تبریک به جنابعالی به‌عنوان مبتکر و مدیر اجرایی این طرح امید است، با تدبر، تتبع، تعمق، و با بهره‌گیری از قابلیت‌های فردی و گروهی و همچنین توانمندی‌های خود، شاهد رشد و توسعه روزافزون صنعت زعفران و ارتقای جایگاه طلای سرخ ایرانی، این محصول استراتژیک ملی در سطح جهان باشیم.

کاظم خاوازی

وزیر جهاد کشاورزی

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید