Iranian Agriculture News Agency

تسویه کامل مطالبات گندمکاران

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی، قول خودکفایی در تولید گندم در سال زراعی جدید را داد و گفت: تمام مطالبات گندم‌کاران تسویه خواهد شد.

تسویه کامل مطالبات گندمکاران

به گزارش ایانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، علیرضا مهاجر معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی در نخستین همایش ملی آموزشی طرح جهش تولید در دیمزارهای کشور که در سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، ضمن تسلیت اربعین حسینی، با بیان این که امروز خرید گندم از ۱۰ میلیون و ۲۲۶ هزار تن عبور کرده است، اضافه کرد: کل پول گندمکاران تامین و در روزهای آینده پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده تا سه روز دیگر در شورای قیمت‌گذاری توسط وزیر جهاد کشاورزی اعلام خواهد شد.

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر این که برنامه وزارت جهاد کشاورزی برای سال زراعی جدید، افزایش خوداتکایی در تولید محصولات اساسی است، گفت: این قول را به مردم می‌دهیم که در سال زراعی جدید در تولید گندم به خودکفایی برسیم.

به گفته وی، نزدیک به یک میلیارد نفر از جمعیت دنیا در فقر زندگی می‌کنند و به درستی به غذا دسترسی ندارند، در این راستا فائو برای افزایش تولید، بهره‌وری و ضریب امنیت غذایی طرح‌هایی را ارائه و اجرا می‌کند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید