Iranian Agriculture News Agency

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد؛

نیاز ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی تسهیلات سرمایه درگردش برای دامپروری کشور

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: دامپروری کشور به بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای سرمایه در گردش نیاز دارد.

نیاز ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی تسهیلات سرمایه درگردش برای دامپروری کشور
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمد ابراهیم حسن نژاد در حاشیه بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و فرآورده های لبنی صادراتی در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ما به اصفهان، ضمن بیان این مطلب گفت: برای افزایش تولید گوشت قرمز، علاوه بر تامین تسهیلات سرمایه در گردش، برنامه ریزی های مختلفی انجام داده ایم.
 
 معاون امور تولیدات دامی  وزارت جهاد کشاورزی افزود: در مورد افزایش تولید گوشت قرمز در داخل کشور در زمینه ژنتیک و تقویت دام های مولد کشور تلاش می کنیم.
 
وی اظهار داشت: خشکسالی در دو سال گذشته، جمعیت دام مولد را به شدت کاهش داده است.
 
حسن نژاد ادامه داد: برنامه هایی را برای احیای دام مولد، جلوگیری از مرگ و میر دام ها در مناطق روستایی و تقویت گوساله های پایه پروار برای توسعه واحدهای پرواربندی داریم.
 
وی درباره تفاهم نامه های همکاری با کمیته امداد امام (ره) و ستاد فرمان اجرایی امام(ره) نیز گفت: ما با این دو نهاد تفاهم نامه های همکاری داریم تا از منابع موجود در این حوزه ها برای احیای دام مولد و افزایش ظرفیت واحدهای پرواربندی استفاده کنیم.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید