Iranian Agriculture News Agency

تسریع در اجرای طرح‌های شیلاتی در شرکت شهرک‌های کشاورزی

با توجه به اهمیت سواحل و اقتصاد دریا پایه، سرعت بخشی در اجرای طرح‌های مشترک شیلات و شرکت شهرک‌های کشاورزی الزام‌آور است.

تسریع در اجرای طرح‌های شیلاتی در شرکت شهرک‌های کشاورزی

به ایانا به نقل از روابط عمومی سازمان شیلات ایران، معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی با اعلام این مطلب گفت: از گذشته تعاملات سازنده‌ای بین سازمان شیلات و شرکت شهرک‌های کشاورزی برقرار بوده است.

سید حسین حسینی افزود: الگوی تولید محصولات شیلاتی به لحاظ تطبیق با اقلیم، بهره‌مندی از دانش بومی و تولید و عرضه پروتئینی کم آب‌بر، متضمن استمرار در ارتباط دوسویه برای پیگیری طرح‌های موجود، می‌تواند این بخش را در دستیابی به اهداف مشترک یاری رساند.

وی ادامه داد: با استناد به اهمیت موضوع و توجه به سواحل و اقتصاد دریا پایه لازم است طرح‌های موجود با شتاب بیشتری پیش رود.

۷۰ درصد فعالیت‌های شرکت شهرک‌های کشاورزی متعلق به طرح‌های شیلاتی است

در این دیدار مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی نیز گفت: ۷۰ درصد فعالیت‌های انجام‌شده در شرکت، به طرح‌های شیلاتی تعلق دارد .

علیرضا بزرگی افزود: ظرفیت‌های متعددی برای افزایش برنامه‌های شیلاتی وجود دارد به‌گونه‌ای که امکان انجام طرح‌های زود‌بازده و با کمترین سرمایه‌گذاری میسر هست.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی برنامه‌های ویژه‌ای برای تولید پروتئین دارد و بهره‌برداری بیشتر از ظرفیت‌های خدادادی چون آبزیان بیش‌ازپیش احساس می‌‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید