Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس بر برگرداندن دوباره واحدهای تولیدی غیرفعال و راکد به چرخه تولید در راستای تشویق سرمایه گذاران و رونق تولید تاکید کرد.

واحدهای تولیدی غیرفعال بخش کشاورزی پردیس به چرخه تولید بازمی گردند

به گزارش خبرنگار ایانا در استان تهران، قریشی مدیرجهاد کشاورزی پردیس به همراه کارشناسان واحدهای تخصصی از یک واحد گلخانه هیدروپونیک در روستای کرشت با محوریت پیگیری برای آغاز فعالیت و بررسی راهکارهای رفع موانع مربوطه بازدید کرد.

این واحد گلخانه ای با مساحت حدود 5000 متر با هزینه ای بالغ بر 40میلیارد، راه اندازی شده و درصورت آغاز فعالیت قابلیت اشتغال 22 نفر را درسطح شهرستان داراست .

قریشی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پردیس درجریان این بازدید، تاکید بر راه اندازی واحدهای گلخانه ای در راستای استفاده بهینه از آب، تولید محصولات کشاورزی با کیفیت و استفاده مناسب از انرژی و کاهش هزینه‌های تولید را از اولویت‌های اساسی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان پردیس دانست و اضافه کرد: عدم توجه به مشکلات تولیدکنندگان باعث می شود زحمات و تلاش های آن ها به ثمر نرسیده و انتظارات برآورده نشود؛ بنابراین تمام تلاش خود را بر برگرداندن دوباره واحدهای تولیدی غیرفعال و راکد به چرخه تولید متمرکز می سازیم.

درهمین راستا روزگذشته نیز از یک واحد دامداری نیمه فعال در روستای طاهرآباد با پروانه 180راس گوساله بازدید شده بود و به منظور تلاش برای رفع موانع آن واحد ازسوی مدیریت،  نیز قول های مساعد و دستور پیگیری داده شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید