Iranian Agriculture News Agency

سهمیه اقلام تنظیم بازار هیئت‌های مذهبی اعلام شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به سهمیه اقلام تنظیم بازار ویژه هیئت‌های مذهبی گفت: ۶ هزارتن برنج و دو هزار تن شکر و ۸۷۰ تن گوشت قرمز بین هیئت‌های مذهبی تهران توزیع می‌شود.

سهمیه اقلام تنظیم بازار هیئت‌های مذهبی اعلام شد

به گزارش خبرنگار ایانا در تهران، جبرئیل برادری در مورد تخصیص سهمیه تنظیم بازار اقلام و کالاهای ضروری ویژه محرم برای هیئت‌های مذهبی گفت این کالاها شامل برنج، گوشت قرمز و شکر است.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران افزود: این اقلام به هیئت‌های مذهبی با معرفی‌نامه سازمان تبلیغات و امور مساجد جهت اقامه عزای سیدالشهدا (ع) عرضه می‌شود.

برادری بیان کرد: این اقلام شامل ۸۷۰ تن گوشت قرمز، ۶ هزار تن برنج و دو هزار تن شکر است.

وی با اشاره به نحوه توزیع این محصولات بین هیئت‌های مذهبی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به‌منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام مقررشده است. توزیع این کالاها با معرفی‌نامه امور مساجد و همچنین سازمان تبلیغات اسلامی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: هیئت مذهبی می‌توانند با در دست داشتن معرفی‌نامه به سردخانه‌های تهران‌پارس و هشت شهریور برای دریافت گوشت قرمز منجمد و مباشرین سازمان تبلیغات برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: توزیع این اقلام تا آخر ماه صفر ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با این توزیع مناسب آن در راستای رفع نیاز هیئت‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا (ع) قدمی برداشته باشیم.

وی یادآور شد: رمز ماندگاری اسلام محرم و صفر است و همه ما وظیفه‌داریم در حد توان و امکان خود نسبت به برگزاری مجالس سیدالشهدا (ع) کمک و یاری به هیئت‌های مذهبی داشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید