Iranian Agriculture News Agency

معاون صندوق خدمات بیمه‌ای کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط موجود و مشکلاتی که با شیوع ویروس کرونا دامن گیر آحاد جامعه از جمله کشاورزان شده است صندوق بیمه کشاورزی به منظور مساعدت به کشاورزان گوجه کار، شرایط بیمه اقساطی را فراهم کرده است.

امکان بیمه اقساطی گوجه فرنگی فراهم شد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان بوشهر، غلامعلی حسینی‌پناه معاون صندوق خدمات بیمه‌ای کشاورزی استان بوشهر، اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود و مشکلاتی که با شیوع ویروس منحوس کرونا دامن گیر آحاد جامعه از جمله کشاورزان شده است صندوق بیمه کشاورزی به منظور مساعدت به کشاورزان گوجه کار، شرایط بیمه اقساطی را فراهم کرده است.

معاون صندوق خدمات بیمه‌ای کشاورزی استان بوشهر افزود: گوجه کاران می‌توانند جهت برخورداری از مزایای بیمه کشاورزی به دفاتر خدمات بیمه‌ای و شعب بانک کشاورزی مراجعه و با پرداخت ۴۱ درصد از حق بیمه سهم بیمه گذار، بیمه نامه محصول خود را دریافت و مابقی نیز به مرور و طی اقساط ماهیانه تسویه نمایند.

وی در ادامه تصریح کرد: مهلت بیمه پذیری تا پایان آذر ماه می‌باشد، ولی شرایط به گونه‌ای است تا خسارتی در این مدت اتفاق نیفتد امکان صدور بیمه نامه میسر خواهد شد.

حسینی‌پناه عنوان کرد: توصیه موکد داریم که کشاورزان این مزیت را از دست ندهند، چرا که بخش عمده‌ای از حق بیمه (۷۰ درصد) دولت پرداخت می‌نماید و اعتبار مورد نیاز جهت پرداخت غرامت نیز با پیش بینی در ردیف بودجه کل کشور توسط دولت تامین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط صندوق بیمه‌ای پرداخت می‌شود.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید