Iranian Agriculture News Agency

باغداران استان بوشهر برای طرح اصلاح نخیلات تسهیلات می‌گیرند

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: باغداران استان بوشهر برای طرح اصلاح نخیلات از محل کمک‌های فنی و اعتباری تسهیلات می‌گیرند.

باغداران استان بوشهر برای طرح اصلاح نخیلات تسهیلات می‌گیرند

به گزارش خبرنگار ایانا در بوشهر، مصطفی قایدی بیان کرد: به‌منظور اصلاح باغات نخیلات استان، تسهیلات از محل کمک‌های فنی و اعتباری سال ۱۴۰۱ با عاملیت بانک کشاورزی در اختیار باغداران قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: این تسهیلات به‌منظور تغذیه نخیلات، هرس، تکریب، آرایش و تنک کردن نخیلات و پوشش دهی خوشه خرما است.

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: باغداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از تسهیلات مذکور به مرکز جهاد کشاورزی یا مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مربوطه مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۵۹ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برگزار شده و در این جلسات ۱۱۲ پرونده مرتبط با مشکلات و موانع حوزه کشاورزی مطرح و مصوب شده است.

قائدی افزود: بیش از ۵۰ درصد مصوبات از کل مصوبات مطروحه در 6 ماهه اول سال اجرایی شده است و مابقی در دست اقدام و پیگیری است.

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر یادآور شد: حمایت از سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی و رفع مسائل و موانع و رونق تولید از وظایف اصلی دستگاه‌های اجرایی است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید