Iranian Agriculture News Agency

مراکز جهاد کشاورزی استان بوشهر نوسازی شدند

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده در نیمه اول سال جاری، مراکز جهاد کشاورزی استان بوشهر نوسازی و بازسازی شدند.

مراکز جهاد کشاورزی استان بوشهر نوسازی شدند

شهریار مرشدی بیان کرد: با توجه به نقش اساسی و کلیدی مراکز جهاد کشاورزی در تحقق جهش تولید در بخش کشاورزی و ایجاد توسعه پایدار در مناطق روستایی استان نیاز به نوسازی و مرمت و تجهیز مراکز به شدت احساس می‌شد. در سال جاری مراکز استان مورد تعمیر و نوسازی قرار گرفتند و تجهیزات اساسی برای این مراکز تهیه و توزیع شد.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان افزود: مراکز محل کار مروجان، پهنه‌های تولیدی استان و محل مراجعه کشاورزان پر تلاش بوشهر هستند ولی سال‌ها طرح نوسازی و تجهیز مراکز به فراموشی سپرده شده بود.

وی ادامه داد: موفق شدیم با اجرای طرح نوسازی و تهیه تجهیزات مراکز که طبق نیازسنجی و تعیین اولویت‌ها ویژه هر مرکز تهیه شده بود، مکانی مناسب برای فعالیت مروجان پهنه‌های تولیدی فراهم و اجرای این طرح باعث افزایش انگیزه مروجان برای تحقق اهداف سازمانی شود.

مرشدی بیان کرد: مراکز جهاد کشاورزی نوک‌پیکان فعالیت‌های تولیدی بخش کشاورزی هستند و بیش از پیش باید مورد توجه و حمایت همه جانبه قرار گیرند. اجرای این طرح باعث افزایش انگیزه مروجان پهنه‌های تولیدی شاغل در مراکز را فراهم ساخته است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید