Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در بررسی خسارت به اراضی کشاورزی در بارندگی اخیر، وزیر جهاد کشاورزی بر جبران خسارت کشاورزان استان بوشهر تأکید و اعلام کرد در هیئت دولت تصمیم‌گیری می‌شود.

خسارت کشاورزان استان بوشهر در هیئت دولت بررسی و تصمیم‌گیری می‌شود

به گزارش خبرگزاری ایانا در بوشهر، نوذر منفرد صبح امروز در جلسه مسئولان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به بررسی خسارت به  اراضی کشاورزی در بارندگی اخیر در استان بوشهر، اظهار داشت: در این نشست با حضور نمایندگان مردم دشتستان و دشتی و تنگستان و وزیر جهاد کشاورزی راه‌ های جبران خسارت کشاورزان مربوط به بارندگی‌های اخیر در استان بررسی شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه در بارندگی‌های اخیر کشاورزان استان از جمله باغداران خرما در دشتستان و تنگستان خسارت دیدند افزود: در این نشست وزیر جهاد کشاورزی بر جبران خسارت کشاورزان استان بوشهر تأکید کرد.

وی ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی در این نشست اعلام کرد خسارت کشاورزان استان بوشهر در ستاد بحران کشور جمع‌بندی و در جلسه آینده هیئت دولت مطرح و تصمیم‌گیری می‌شود.

منفرد با بیان اینکه در جریان بارندگی اخیر محصول نخیلات استان خسارت دیدند گفت: ریزش و ترشیدگی محصول یکی از خسارت‌های مهم باغداران خرما استان بوشهر و کشاورزان را نگران کرده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر اظهار کرد: برای جبران خسارت به کشاورزان از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود و تمام راهکارها و سیاست‌ها مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید