Iranian Agriculture News Agency

تشکیل کارگروه «صدای مردم» به ریاست وزیر جهادکشاورزی

مدیرکل ارتباطات مردمی وزارت جهادکشاورزی از تشکیل کارگروه صدای مردم بر اساس دستورالعمل مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری و دستور معاون اول رییس‌جمهور خبر داد، این کارگروه ۱۱ عضو دایم دارد.

تشکیل کارگروه «صدای مردم» به ریاست وزیر جهادکشاورزی

به گزارش ایانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی، محسن عسکری گفت: براساس دستورالعمل ابلاغ شده از نهاد ریاست‌جمهوری، «کارگروه صدای مردم» در وزارت جهادکشاورزی تشکیل و جلسات آن برگزار می‌شود.

وی افزود: بالغ بر ۳۰۰ نفر از مدیران ارشد استانی عضو کارگروه‌های استانی هستند که ریاست هر استان بر عهده رییس سازمان جهادکشاورزی همان استان است.

دبیر «کارگروه صدای مردم» وزارت جهادکشاورزی گفت: کارگروه صدای مردم در مجموعه ستاد، شامل ۱۱ عضو و ریاست آن بر عهده وزیر جهادکشاورزی است؛ قائم‌ مقام وزیر و معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی، مشاور وزیر و رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی، رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری، معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون توسعه بازرگانی، رییس سازمان امور اراضی کشور، رییس سازمان حراست، سرپرست سازمان تعاون روستایی، معاون امور زراعت و مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، اعضای دایم این کارگروه هستند.

دبیر کارگروه صدای مردم همچنین گفت: علاوه بر اعضای دایم و به فراخور مشکلات و مسایل ارجاع شده از نهاد ریاست‌جمهوری، عضو مدعو به این جمع اضافه می‌شود.

عسکری در بیان وظایف این کارگروه گفت: مسایل عام‌المنفعه و کثیر‌الابتلا توسط بازرسی نهاد ریاست‌جمهوری و مرکز ارتباطات مردمی این نهاد احصا و ارسال می‌شود، این مسایل در کارگروه صدای مردم، بررسی و راه‌حل آن به صورت مستند برای اجرا ابلاغ می‌شود.

دبیر کارگروه صدای مردم از بررسی و رفع ۵۰ مورد از ۷۰ مساله ارجاع شده به کارگروه در مدت تشکیل آن خبر داد و این بازخورد را مثبت و نشان دهنده موفقیت کارگروه صدای مردم وزارت جهادکشاورزی ارزیابی کرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید