Iranian Agriculture News Agency

آغاز عملیات آماده‌سازی و اجرای طرح نهضت ملی مسکن شهر سنندج

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی بر تامین معیشت کارکنان این وزارتخانه به ویژه مسکن، تاکید کرد.

آغاز عملیات آماده‌سازی و اجرای طرح نهضت ملی مسکن شهر سنندج

به گزارش ایانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در آغاز عملیات آماده‌سازی و اجرای هزار و 980 واحد مسکونی کارکنان جهادکشاورزی استان کردستان، به نقش مهم کارکنان این وزارتخانه در امنیت غذایی کشور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۶۴ هزار و ۵۰۰ نفر در صف و ستاد جهاد کشاورزی مشغول به کار هستند که علاوه بر آن حدود ۱۷ هزار نفر همکار بانک کشاورزی نیز در امنیت غذایی کشور نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی با تاکید بر این که امنیت پایدار با اقتدار نظامی، اقتدار تکنولوژی و اقتدار غذا رقم می‌خورد، افزود: رویدادهای بین‌المللی و منازعات چند سال اخیر گواه این موضوع است.

محمدی با اشاره به وضعیت مطلوب کشورمان در حوزه نظامی و فناوری، یادآور شد: اقتدار غذایی مکمل امنیت نظامی و فناوری است و دستیابی به سطح پایداری در استقلال غذایی، کشور و جامعه را از تلاطم‌ها به دور نگاه خواهد داشت.

به گفته‌ وی، وزارت جهادکشاورزی در قانون جهش تولید مسکن نقش اساسی دارد، امروز هزار و 600 هکتار از املاک و اراضی وزارت جهاد کشاورزی، در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای همراهی دولت در طرح جهش مسکن گذاشته شده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۳۰۰ هزار هکتار نیز از منابع ملی در اختیار وزارت راه و شهرسازی گذاشته شده است.

محمدی در پایان خواستار استفاده از پیمانکاران توانمند در ساخت پروژه‌ها شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید