Iranian Agriculture News Agency

معرفی ۲۰۰ نخبه برای فعالیت در وزارت جهاد کشاورزی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: ۲۰۰ نفر از نخبگان برای استخدام و فعالیت به وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند.

معرفی ۲۰۰ نخبه برای فعالیت در وزارت جهاد کشاورزی

به گزارش ایانا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، کریم احمدی صومعه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تات گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با سازمان اداری و استخدامی کشور، بنیاد ملی نخبگان و معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی ۲۰۰ نفر از نخبگان برای استخدام و فعالیت به وزارت جهاد کشاورزی معرفی شدند.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده مقرر شد این تعدا در دوره ارزیابی و جذب نخبگان به مدت ۲۱ روز در سه گروه زراعی، باغی- جنگل، مرتع آبخیزداری و خاکشناسی- دام و آبزیان و علوم شیلاتی شرکت کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تات با تاکید بر این که اصلی‌ترین وظیفه وزارت جهاد کشاورزی، ایجاد امنیت و اقتدار غذایی است، افزود: این وزارتخانه برای رسیدن به این هدف دارای هفت معاونت تخصصی است.

احمدی با توصیف وضعیت حال و آینده امنیت غذایی در ایران از نخبگان خواست با بهره‌مندی از توانمندی‌های خود و ظرفیت‌ها و امکانات موجود در وزارت جهادکشاورزی موجب ایجاد تحول و پیشرفت در امنیت و اقتدار غذایی کشور شوند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید