Iranian Agriculture News Agency

گامی بلند در تأمین مسکن خانواده بزرگ وزارت جهاد کشاورزی

مدیرعامل موسسه جهاد استقلال از احداث 1000 واحد مسکونی برای تأمین مسکن کارکنان وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.

گامی بلند در تأمین مسکن خانواده بزرگ وزارت جهاد کشاورزی

عبدالهادی مطلق در جریان بازدید میدانی از پروژه ساخت هزار واحد مسکونی به خبرنگار ایانا گفت: در راستای اجرای سیاست‌های رئیس‌جمهور محترم در تحقق نهضت ملی تأمین مسکن و دستور وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر مولدسازی دارایی‌ها، ساخت 1000 واحد مسکونی در دستور کار موسسه جهاد استقلال قرار گرفت.

وی افزود: بنا به پیشنهاد هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری جاهد و موافقت هیئت‌مدیره موسسه جهاد استقلال، بیش از 6 هکتار از اراضی این موسسه واقع در منطقه 18 شهرداری تهران به این طرح اختصاص خواهد یافت.

مطلق بابیان این‌که این زمین‌ها پیش‌ازاین با کاربری انبار مورد بهره‌برداری قرار می‌گرفته‌ و راکد و بی‌استفاده بوده‌اند، ادامه داد: زمین این مجتمع در منطقه کاملاً مسکونی واقع‌شده و از موقعیت مکانی مناسبی برخورداراست که با همکاری کمیسیون ماده 5 شهرداری تهران، سازمان نوسازی شهر تهران و مساعدت وزارت راه و شهرسازی در تأمین ماشین‌آلات موردنیاز ظرف کمتر از پنج ماه برای ساخت‌وساز آماده خواهد شد.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی ساخت این مجتمع مسکونی نیز بر اساس برنامه در صورت راهبری پروژه در سه نوبت‌کاری، طی 18 ماه به پایان خواهد رسید.

مطلق اضافه کرد: تأمین مالی این طرح توسط خود سهامداران تعاونی‌های وزارت جهاد کشاورزی، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه انجام خواهد شد. واحدهای آن در قالب تعاونی در اختیار پرسنل فاقد مسکن این وزارتخانه و شرکت‌های تابعه قرارگرفته و مابقی آن به عموم واگذار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید