Iranian Agriculture News Agency

فاطمه زارعان سرپرست مرکز روابط و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی شد

"محمدعلی نیکبخت" وزیر جهاد کشاورزی در حکمی "فاطمه زارعان بنی اسدی" را به‌عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارت منصوب کرد.

فاطمه زارعان سرپرست مرکز روابط و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی شد

به گزارش ایانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، وزیر جهاد کشاورزی در حکمی دکتر فاطمه زارعان بنی اسدی را به‌عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی منصوب کرد، به‌این‌ترتیب او اولین بانویی است که این مسئولیت را در این وزارتخانه بر عهده می‌گیرد.

محمدعلی نیکبخت در مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی ضمن معارفه زارعان به‌عنوان سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، از تلاش‌های علیرضا رضازاده رئیس پیشین این مرکز تقدیر کرد.

وزیر جهاد کشاورزی در این مراسم گفت: دکتر رضازاده برای خدمت در سنگری مهم‌تر، از مجموعه وزارت جدا شدند و البته روابط عمومی همچنان به راهنمایی او نیازمند است.

وی افزود: با توجه به سوابق و تجربیات خانم زارعان و همکاری خانواده روابط عمومی کارها به نحو مطلوب پیش خواهد رفت و پشتیبانی وزیر بیش‌ازپیش ادامه خواهد یافت.

نیکبخت ادامه داد: رسانه در تعاملات امروز دنیا حرف اول را می‌زند و من نیز به اهمیت آن واقفم، به‌یقین روابط عمومی نقش مهندسی ارتباطات وزارت را بر عهده دارد و امیدوارم در این دوره با انسجام بیشتر بتوانیم وزارتی در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم.

فاطمه زارعان بنی اسدی پیش‌ازاین معاونت رسانه‌ای مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی را بر عهده داشت، مدیریت روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور و اقدامات و فعالیت‌های مؤثر رسانه‌ای ازجمله سردبیری در رسانه‌های مختلف بخشی از مسئولیت‌های وی در طول ۲۵ سال حضور در عرصه‌های مختلف مدیریتی است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید