Iranian Agriculture News Agency

نماینده مردم مهاباد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خبرداد؛

نیکبخت با رای اعتماد بالا وزیر خواهد شد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از حمایت اغلب اعضای این کمیسیون از نیکبخت خبر داد.

نیکبخت با رای اعتماد بالا وزیر خواهد شد

جلال محمودزاده نماینده مهاباد در گفت‌وگو با خبرنگار ایانا بیان کرد: از آنجا که نیکبخت سابقه زیادی در بخش کشاورزی دارد از سطوح پایین به بالا رشد کرده است، سابقه خدمت در مراکز خدمات جهاد کشاورزی، مدیریت شهرستان‌ها تا معاون وزیر را دارد و بدنه وزارت جهاد را به خوبی می‌شناسد. این گزینه پاکدست و کاربلد است.

وی افزود: از سوی دیگر در مدتی که نیکبخت در سازمان تعاون روستایی دارای مسئولیت بوده، بسیار خوب ظاهر شده است و مشکلاتی که پیش‌تر سازمان تعاون روستایی با آن دست و پنجه نرم می‌کرد و در ارتباط با اما و اگرهای خرید میوه شب عید تا فروش محصولات کشاورزی، مانند زعفران، خرما و ... بود، از زمان حضور وی به خوبی سازماندهی شده‌اند.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: نیکبخت یک مدیر زحمت‌کش، توانمند و با شناخت کافی از بدنه وزارتخانه است. از این رو از طرف بیشتر کارکنان جهاد کشاورزی مورد پذیرش قرار می‌گیرد.  تشکل‌های بخش کشاورزی با وی کار کرده‌اند و از این گزینه شناخت دارند. نیکبخت پتانسیل بسیار خوبی در توسعه بخش کشاورزی دارد.

محمودزاده تاکید کرد: اعضای کمیسیون تخصصی کشاورزی، آب و منابع طبیعی نیز وی را می شناسند. اغلب اعضا از معرفی نیکبخت به مجلس حمایت کردند و به احتمال زیاد وی آراء بسیار بالایی نیز به دست خواهد آورد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید