Iranian Agriculture News Agency

مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی خبر داد

مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی از واریز نخستین مرحله سود سهام عدالت تا هفته آینده خبر داد و از مشمولانی که هنوز کد شبای خود در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده‌اند، خواست هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی از واریز نخستین مرحله سود سهام عدالت تا هفته آینده خبر داد و از مشمولانی که هنوز کد شبای خود در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده‌اند، خواست هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به ثبت افزون بر 32 میلیون شماره شبا حساب بانکی در سامانه سهام عدالت، از مشمولان سهام عدالت که تاکنون موفق به ثبت کد شبای خود در سامانه مزبور نشده‌اند، خواست هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

سید جعفر سبحانی در ادامه با اعلام اینکه طرح ساماندهی سهام عدالت از جمله طرح‌های بزرگ ملی در دولت یازدهم بود، اظهار داشت: هفدهم اسفندماه سال گذشته طرح ساماندهی یا سامانه سهام عدالت در کشور رونمایی و برای تمامی مشمولان صورت‌حساب تولید شد.

مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: امکان مراجعه به سامانه و دریافت صورت‌حساب برای مشمولان سهام عدالت از همان روز در کشور فراهم‌شده است.

وی همچنین تعداد جمعیت مشمول سهام عدالت در ایران را 49 میلیون و 200 هزار نفر اعلام کرد و افزود: نزدیک به دو میلیون نفر افراد متوفی هستند.

سبحانی بابیان اینکه در حال حاضر با کسر افراد متوفی 47 میلیون و 200 هزار نفر مشمول سهام عدالت هستند، اظهار داشت: از هفدهم اسفندماه سال گذشته تاکنون جمعیتی بالای 37 میلیون و 500 نفر از مشمولان برای دریافت صورت‌حساب خود به سامانه سهام عدالت مراجعه کرده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه مرحله دوم طرح ساماندهی سهام عدالت از سی‌ام فروردین سال جاری آغاز شده است، گفت: از آنجائی که سود عملکرد سال 95 شرکت‌های سرمایه پذیر باید به‌حساب مشمولان واریز شود از تمامی مشمولان سهام عدالت خواسته شد شماره شبا خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کنند.

مشاور رئیس‌کل سازمان خصوصی‌سازی افزود: از سی‌ام فروردین‌ماه سال جاری تاکنون بیش از 32 میلیون نفر از مشمولان شماره شبا خود را در سامانه مزبور ثبت کرده‌اند.

وی تأکید کرد: تمامی مشمولان در هر گروه سنی باید یک شماره شبای حساب بانکی در سامانه سهام عدالت ثبت کنند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید