Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام خبر داد:

پلمب ۹ واحد نانوایی متخلف در ایلام

رئیس جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: در سال جاری توسط ۱۳۴۰ اکیپ بازرسی تعداد ۴۹۵۰ نانوایی بازرسی شده که از این تعداد ۲۲۱ پرونده تعزیراتی تشکیل و ۹ واحد نانوایی نیز پلمب شده‌اند.

پلمب ۹ واحد نانوایی متخلف در ایلام

به گزارش خبرنگار ایانا در ایلام، آذرنوش عموزاده از تشکیل ۷۶۱ پرونده تعزیراتی در استان خبر داد و گفت: تعداد بازرسی‌های انجام شده در کل استان از اول سال تاکنون ( به جز نانوایی‌ها ) ۸۵۴۹ مورد که تعداد ۲۳۶۱ بازرسی آن متعلق به میوه و تره بار است.

وی افزود: در سال جاری توسط ۱۳۴۰ اکیپ بازرسی تعداد ۴۹۵۰ نانوایی بازرسی شده که از این تعداد ۲۲۱ پرونده تعزیراتی تشکیل و همچنین ۳۶۶ نانوایی بعلت تخلف کسر سهمیه و ۹ واحد نانوایی پلمب شده‌اند.

رئیس جهاد کشاورزی استان در ادامه تعداد کل تیم‌های تشکیل شده در کل استان ۳۸۴۸ تیم بازرسی که ۹۳۸ اکیپ مخصوص میوه و تره بار بوده است خاطرنشان کرد: در سال جاری تعداد ۵۴۰ پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.

وی ادامه داد: از تعداد پرونده تشکیل شده ۲۸۶ پرونده (۱۹۷ پرونده گرانفروشی، ۶۶ پرونده عدم درج قیمت و ۲۳ پرونده کم فروشی و فاقد پروانه کسب) متعلق به میوه و تره بار به ارزش تقریبی ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید