Iranian Agriculture News Agency

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:

کشاورزی؛ خط مقدم مقاومت و استقامت ملت ایران است

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، کشاورزی را محور اصلی استقامت و مقاومت ملت ایران دانست و پیشرفت همراه با ایستادگی این بخش را با وجود تحریم ها و تهدیدات دشمنان علیه ایران، ستود.

کشاورزی؛ خط مقدم مقاومت و استقامت ملت ایران است

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی حوزه نمایندگی ولی فقیه ،حجت السلام و المسلمین سید حسن ربانی در شورای راهبری وزارتخانه با اشاره به اهمیت شورای راهبری؛اظهار کرد: باید قدر کار خود را بدانید چون این شورا، راهبری امنیت غذایی ۸۵ میلیون ایرانی را بر عهده دارد.

وی با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در جمهوری اسلامی ایران، گفت:اگر بخش کشاورزی نبود این مقاومت ها صورت نمیگرفت و باید همت کنیم این بخش را ارتقا بدهیم و نقش آفرینی کنیم.

ربانی با انتقاد از نبود برنامه ریزی صحیح تصریح کرد: در چند سال گذشته آسیب های بخش کشاورزی جدی بوده است و این نشان دهنده این است که افق و چشم انداز درستی ترسیم نشده بود.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی با اشاره به سند امنیت غذایی گفت: با وجود سختی هایی که وجود دارد؛ ،سند امنیت غذایی باید در سرلوحه دستور کار شورای راهبری قرار گیرد.

وی ضمن انتقاد به کاستی‌هایی زیرساختی در اجرای کامل سند امنیت غذایی تصریح کرد: برای دست‌یابی به اهداف این سند، همه نهادها و سازمان‌های حاکمیتی آماده همکاری با وزارت جهادکشاورزی شوند و برای اهداف فراسازمانی سند امنیت غذایی ایفای مسئولیت کنند.

 

 

منتشرکننده خبر: شیما علایی

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید