Iranian Agriculture News Agency

به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در آیین افتتاح پروژه های مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نظرآباد سه پروژه در حوزه مکانیزاسیون و آب و خاک با اشتغالزایی بیش از 80 نفر افتتاح شد.

افتتاح نخستین نمایندگی تراکتور سازی ایران (تبریز) در شهرستان نظرآباد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان البرز، در نهمین روز از دهه مبارک فجر مورخ ۹۹/۱۱/۲۱ با حضور آقای مهندس قاسمی فرماندار شهرستان با همراهی آقای مهندس ارمنده پور بخشدار بخش مرکزی و آقای مهندس بدرزاده مدیر جهادکشاورزی شهرستان و نماینده امام جمعه شهرستان و مسئولین جهاد کشاورزی استان و شهرستان، سه پروژه در حوزه مکانیزاسیون و فنی و زیربنایی به مرحله بهره برداری رسید.

این مراسم با افتتاح نخستین نمایندگی گروه تراکتور سازی ایران (تبریز)  در استان البرز با اشتغالزایی ۲۳ نفر مستقیم و غیر مستقیم که شامل فروش و خدمات پس از فروش و لوازم یدکی کلیه تراکتورهای (itm) می باشد آغاز و در ادامه پروژه های آبیاری تحت فشار این شهرستان به مساحت بیش از ۵۰ هکتار در روستای قبچاق با اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم بیش از ۶۰ نفر ، به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است طی این مراسم دولتمردان شهرستان نظرآباد ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) مزار مطهر شهدای گرانقدر روستای شیخ حسن را نیز گلباران نمودند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید